Espressomasin – NanoPresso GR – Wacaco

79.90

Kõige uuenduslikum ja innovatiivsem kaasaskantav espressomasin, mis seab uued standardid autonoomsele kohvivalmistamisele. Jah, ta ongi täpselt nii ilus kui pildil.

Toimetame NanoPresso lähimasse pakiautomaati tasuta. Tarne 2-3 tööpäeva.

Laost otsas

Kirjeldus

VÕIMAS

NanoPresso espressomasinasse on sisse ehitatud uudne lahendus, mis annab võimaluse saavutada maksimaalselt kuni 18 bari (261 PSI) rõhk. Stabiilne rõhk tagab ideaalse kvaliteediga espresso valmimise – NanoPresso on seetõttu parem, kui enamus koduseid espressomasinaid.

Maksimaalne rõhk
261 PSI / 18 BAR

NanoPressoga valmistad kohvi ligi 15 protsenti kiiremini ja lihtsamalt, kui tema eelkäijaga – Wacaco MiniPresso espressomasinaga. NanoPresso on ühtlasi väiksem, suurema veemahutiga (80 ml) ja kaalub ka mõnevõrra vähem.

JAHVATATUD KOHV JA NANOPRESSO – OIVALINE KOHVINEKTAR

Ideaalse espresso valmistamisel on olulised kõik parameetrid, mille pärast on ka hea espresso valmistamine üks keeruline katsumus. NanoPresso innovatiivse lahenduse ja kerge kasutamise abil saad valmistada ideaalse rikkaliku ja mõnusa cremakihiga espresso igal katsel. Kohvi jahvatamiseks kasuta kvaliteetset Handground kohviveskit.

OMADUSED

■ Mõõtmed: 156 x 71 x 62 mm
■ Saavutatav rõhk: 18 bar
■ Veemahuti: 80ml
■ Tops ja mõõtelusikas
■ Kohvimahuti: 7 grammi kohvi
■ Kaal: 336 grammi
■ Sisu: Nanopresso espressomasin, kaitsev kandekott, joogitops, filter, mõõtelusikas koos puhastusharjaga, vajalikud juhendid koos Wacaco kleepsudega.