Espressomasin – MiniPresso NS – Wacaco

64.90

Wacaco MiniPresso NS on kiireim ja parim viis nautida ligi 30 kg kaaluva espressomasinaga valmistatud espressoga võrdväärset kohvijooki ükskõik, kus Sa parasjagu viibid: tööl, metsas või autoreisil. MiniPresso NS võtab vastu Nespresso® kapsleid – kuna kapslitesse on kohv jahvatatud ja surutud ülima täpsusega, siis jääb vigade tekkimisele sisuliselt olematu ruum. Ja Sinu espresso on sigahea ka keset metsa.

Ole mureta, toimetame MiniPresso lähimasse pakiautomaati tasuta. Tarne 2-3 tööpäeva.

Laos

Kirjeldus

VÄIKE & SULGKERGE

Lähed paariks tunniks või hoopis nädalaks ja ruumipuudus ning kaal on olulised tegurid? Tahad lihtsalt võimalust valmistada head espressot sõltumata asukohast? Wacaco MiniPresso NS kaasaskantav espressomasin sobib Sulle ideaalselt, kuna on just loodud väikeseks, kergeks ja mitmekülgselt kasutatavaks. Ah ja veel, MiniPresso on täiesti elektrivaba, mis tähendab, et Sa ei pea muretsema elektritoite või patareide pärast.

Kaal
360 GRAMMI

UUENDUSLIK & VÕIMAS

MiniPresso kasutamine on käkitegu. Uuenduslik disain ja pool-automaatsed klapid tagavad optimaalse rõhu ja õiges koguses vee kokkusaamisel rikkaliku ja tiheda espresso. Selleks piisab mõnest vajutusest.

Pikkus
175 MILLIMEETRIT

OMADUSED

■ Mõõtmed: 175 x 70 x 60 mm
■ Saavutatav rõhk: 8 bar
■ Veemahuti: 70 ml
■ Tops ja mõõtelusikas
■ Kohvimahuti: 8 grammi kohvi
■ Kaal: 360 grammi
■ Sisu: Minipresso espressomasin, kandekott, joogitops, filter, mõõtelusikas koos puhastusharjaga, vajalikud juhendid koos Wacaco kleepsudega.