Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitikast

Sina oled meile sama oluline, kui kohv. Hoiame Sinu isikuandmeid samamoodi, nagu kohviube – suletud anumas pimedas, teiste silme alt eemal, ja avame seda üksnes juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks. Me kogume Sinult isiklikke andmeid üksnes juhul, kui seda ise vabatahtlikult ja teadlikud avaldad. Sinu andmeid jagame kolmandatele osapooltele ainult seaduses sätestatud juhtudel ning siis, kui Sinuga kokkulepitult peame kohale toimetama kauba.

Millist informatsiooni me kogume?
Kui Sa tellid meilt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

Nimi:
Aadress:
E-posti aadress:
Telefoni number:

OHKOHV lehel liikudes on võimalik Sul ennast ka meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

Eesimi:
E-posti aadress:

Me kogume külastajate kohta sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg millal lehte külastati, kust kaudu tuldi lehele, kui kaua veebilehel olid jne. Niisugust kogutud informatooni kasutatakse üksnes statistilistel eesmärkidel.

OHKOHV veebi külastades salvestab Sinu veebilehitseja ajutise faili (küpsis), mis võimaldab meil Sulle pakkuda personaalselt veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame küpsise abil ajutisel kuvada Sind huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

Kuidas informatsiooni kasutame?
Sinult saadud informatsiooni (nime, e-posti, telefoni numbrid ja vajadusel ka krediitkaardi numbrit) kasutame ainult tellimuse täitmiseks ning uudiskirja listiga liitumisel (eesnimi ja e-post) e-posti saatmiseks.