Kvaliteetne kohviveski – Handground – Roostevaba

129.90

Uuel tehnoloogial põhinev käsiveski Handground pakub kõrgkvaliteetset kohvijahvatust. Handground käsiveskid erinevad teistest enda kolleegidest eelkõige hoolikalt valitud detailide poolest – Kickstarterist alguse saanud kohviveski väljaarendamisse on olnud kaasatud tuhanded oma ala eksperdid ja asjaarmastajad. Handground kohviveski valikul ei eksi Sa kindlasti.

Laost otsas

Kategooria:

Disain

Käsiveski jahvatusvõtted on lõpuni läbi mõeldud – küljel asuv käepide tagab loomulikuma jahvatamise ehk hea kohvijahvatuse saavutamiseks pole tarvis tiritammi teha. Veski mahutab endas kuni 100 grammi kohviube. Klaasist mahutiga ei teki ka staatilist elektrit ja jahvatud kohv ei jää veskisse kopitama. Veskiterad on keraamilised.

Kvaliteetne jahvatus

Käsiveski süda – veskiterad on keraamilised (40 mm), mistõttu ei teki kohviubadel võimalust Sinu käest pääseda. Jahvatusastme valimine on sama lihtne, piisab üksnes keeramisest ning pole põhjust kogu kupatust lahti kerida.

Jahvatusaste 1 tagab espressojahvatuse, 8 aga on ideaalne prantsusepärase presskannukohvi valmistamiseks. Kokku on sul võimalus seadistada kuni 15 erinevat jahvatusastet.

Värvus: Nikkel – Roostevaba