Rhinowares Barista puhastuslapid

15.50

Komplektis
1 x kohvilapp (pruun)
2 x aurusti puhastuslapp (sinine)
1 x mitmeotstarbeline puhastuslapp (must)

 

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kategooriad: , Sildid: ,

Kvaliteetne Rhinowares Barista puhastuslapid on välja töötatud eesmärgiga tagada kiire ja mugav puhastamine kohvikutes ja restoranides, kuid sellegi poolest sobivad ka koduse kohvimasina puhastamisel. Kasutusel on unikaalne polüimiidide ja polüestri kooslus, mis tagab head tulemused ja seeläbi kvaliteetse kohvivalmistamise.

Aurusti puhastuslapp: Asendamatu abiline kohvijookide valmistamisel. Ideaalsete imamisomadustega ja piisavalt suur, et ka kordasid voltida. Mõõtmetelt 200 mm x 200 mm.

Kohvilapp koos vööklambriga: Mikrofiibrist lapp on loodud selleks, et tagada kiire ja lihtne kohvijääkide pühkimine, mis võivad kahju teha hea kohvi valmistamisel. Vööklambriga ühendades on lapp asendamatu kaaslane. Mõõtmetelt 310 mm x 600 mm.

Mitmeotstarbeline puhastuslapp: Lapi loomisel on mõeldud sellele, et see ka säiliks. Taaskasutades saad asendada enda varasemad pabersalvrätid Rhinowares lapiga – mis muidugi omab paremat imemisomadusi ning sellega saad ka enda kohvimasina läikima poleerida. Mõõdud: 310mm x 310mm.