Professionaalne Espressomasin (2 gruppi) / Rent

0.00

Meie espressomasinate minimaalne rendiperiood on 4 nädalat ning hinnad algavad 25 eurost/nädal. Lisa toode korvi, tee tellimus ja võtame Sinuga otse ühendust, et täpsustada rendiperioodi, tingimusi ja hinda.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kohv armastab head masinat – ja nii armastab hea masin head kohvi. Oleme uhked tutvustada teile meie kvaliteetseid espressomasinaid rendiks, et muuta teie kohvihetked eriliseks igapäevaelus või äritegevuses.

Miks valida meie espressomasina renditeenus:

1. Tipptasemel tehnoloogia: Meie espressomasinad on varustatud uusima tehnoloogiaga, mis võimaldab teil valmistada täiuslikku espressot, cappuccinot ja latte’t, olenemata sellest, kas olete kogenud barista või algaja kohviarmastaja.

2. Kohandatavus: Pakume erinevaid masinaid vastavalt teie vajadustele. Olgu tegemist väikese kontori või suure restoraniga, meil on sobiv lahendus teie jaoks.

3. Koolitus ja tugi: Meie meeskond pakub koolitust ja tuge, et tagada teile parim kohvi valmistamise kogemus. Oleme alati valmis aitama ja jagama kasulikke näpunäiteid.

4. Regulaarne hooldus: Rendiperioodi jooksul tagame masina regulaarse hoolduse ja hooldusvajaduste rahuldamise. Teie espressomasin toimib alati tippvormis.

5. Kohandatavad lepingud: Pakume paindlikke rendilepinguid vastavalt teie eelarvele ja vajadustele.

Kui soovite nautida kvaliteetset kohvi ilma keeruliste kohustusteta, on meie espressomasina renditeenus ideaalne valik. Ärge laske ühelgi kohvihetkel olla vähem kui täiuslik. Võtke meiega ühendust juba täna, et alustada oma kvaliteetse kohvi teekonda.

Lisainfo

Mudel

Lelit Giuletta PL2SVH, Lelit Giuletta PL2SVX